Мобілізація на Сумщині може закінчитися звільненнями ряду посадовців

10

Фев 2015

Мобілізація на Сумщині може закінчитися звільненнями ряду посадовців

; Коментировать

На Сумщині через погано проведену мобілізацію посадовці можуть «полетіти» з крісел. На цьому голова облдержадміністрації наголосив у ході відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

«За проведення мобілізації несуть персональну відповідальність керівники райдержадміністрацій. Мною подані пропозиції до Адміністрації Президента України щодо термінового звільнення тих, хто не справився із поставленим завданням. У разі виявлення факту злочинної недбалості чи саботажу винні понесуть відповідність згідно з чинним законодавством», – підкреслив очільник області.

Микола Клочко наголосив на необхідності посилити співпрацю представників органів внутрішніх справ та служби зайнятості у проведенні оповіщення військовозобов’язаних.

Військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Віталій БОНДАРЕНКО звернув увагу керівників міст та районів на необхідність поліпшення показників мобілізації в Конотопському, Шосткинському, Серединобудському, Недригайлівському, Путивльському, Роменському, Сумському районах, а також у Конотопі, Сумах, Ромнах та Шостці.

http://regionews.sumy.ua/node/44574

Опубликовано в Сумы

Оставить комментарий