У Глухівському районі працює виїзна мультидисциплінарна бригада

10

Фев 2015

У Глухівському районі працює виїзна мультидисциплінарна бригада

; Коментировать

Згідно з планом роботи комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради на I квартал 05 лютого 2015 року мультидисциплінарна бригада  побувала з виїздом в селах Мацкове та Вікторове.

У селі Мацкове на обслуговуванні знаходяться вісім непрацездатних громадян похилого віку, яких обслуговує соціальний робітник Надія Мороз. У селі Вікторове соціальний робітник Наталія Коротченко опікує дев’ять пристарілих громадян.

У ході роботи виїзної бригади директором установи Спицьким В. П., завідувачем відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л., соціальними працівниками Гавриленко Л.М., Мороз Г.В. та медичною сестрою Шакотько М.І. було оглянуто на дому 17 підопічних,  які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома та надано 56 різних видів послуг. Підопічній Валентині Скопенко були розпиляні та складені дрова.

Також було здійснено перевірку якості виконання функціональних обов’язків соціальними робітниками. Згідно з почутими відгуками підопічні цілком задоволені роботою Надії Мороз та Наталії Коротченко.

Завідувач відділенням соціальної допомоги вдома та соціальні працівники відділення соціальної допомоги вдома провели вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг працівниками територіального центру, побувавши в  садибах 13 одиноких підопічних відділення. Відгуки одиноких були позитивними. 

http://sorada.gov.ua/novyny-mistsevyh-rad/18-gluhivska-rajonna-rada/13915-u-gluhivskomu-rajoni-pratsjuje-vyjizna-multydystsyplinarna-brygada.html

Опубликовано в Сумы

Оставить комментарий