Триває відбір до національної команди на Ігри Нескорених 2020

09

Июль 2019

Триває відбір до національної команди на Ігри Нескорених 2020

; Коментировать

З 14 червня до 20 липня на сайті invictusgames.in.ua триває прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Про це сьогодні, 8 липня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього року до національної команди потраплять 20 осіб — на 5 більше, ніж в минулі роки. Тож усіх охочих запрошують долучатись та подавати заявки. Про це інформують в міському управлінні соціального захисту. Об этом сообщает naftalin.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зареєструватися можна за посиланням: https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman


Опікуватись відбором та підготовкою збірної-2020 буде Міністерство ветеранів України, благодійний фонд «Повернись живим» та Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.


Всю детальну інформацію про вимоги до участі, критерії відбору, документи, необхідні для участі у відборі на Ігри Нескорених 2020, можна знайти за посиланням: https://invictusgames.in.ua/promo/invictus-games-2019#selection

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/tryvaie_vidbir_do_natsionalnoi_komandy_na_igry_neskorenyh_2020_320684.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий